Svatby

Svatba patří mezi velká životní rozhodnutí. Je to nejenom moudré rozhodnutí člověka, aby nezůstal sám, ale i doporučení Boha, že je lépe dvěma než jednomu.
Je-li vaší touhou uzavřít manželství před lidmi i Bohem, rádi budeme součástí vašeho velkého dne a zprostředkujeme vám církevní sňatek, spolu s uzavřením manželské smlouvy.

  
   

NAPSALI NÁM:

 

LEONA A LUKÁŠ

Dobrý večer, pane pastore Šiško,

chtěli bychom Vám poděkovat, že jste nás provedl svatebním obřadem. Byl to nejlepší projev ke dvěma lidem, který jsem kdy zaznamenala – lidský, vtipný a zastřešen vírou. Děkujeme za originální dar, který jste nám dal. Jsme rádi, že jsme se setkali s člověkem, jako jste Vy.

 

  

 

MARTIN HOLÍK – fotograf  

Podzim si každoročně maximálně užívám. Mám rád to dokonalé světlo a úžasné barvy, které umí podzim vykouzlit v lese. A proto jsem byl moc rád, že jsem měl možnost fotit svatbu právě na Vysočině, která je známá svými krásnými lesy.

Obřad byl nádherný. Postaral se o něj pastor Rostislav Šiška, který je známý svými vypravěčskými schopnostmi, kdy řeč připraví doslova na míru ženichovi a nevěstě. Člověka pak mnohdy mrzí, když se obřad chýlí ke konci.

 

 

 

 MARTINA A PETR – vila Tugendhat

„Pana pastora Šišku jsme oslovili na doporučení od kamarádky a vybrali jsme si dobře, protože všechno proběhlo přesně podle našich představ. Na schůzkách před svatbou jsme se mohli poznat, na všem se domluvit a přizpůsobit si jednotlivé detaily obřadu. Naši hosté oceňují hlavně to, že měl obřad díky panu pastorovi nejen slavnostní a duchovní, ale i přiměřeně vtipný rozměr.“

 

 

INFORMACE KE STAŽENÍ

Informace pro snoubence